08 July 2014

Вокладка ў стыле Hello Kitty

Вокладка шылася для дзяўчыны, якой падабаецца ўсё з гэтай коткай, пашыць трэба было яшчэ ў траўні... А ідэя з'явілася, калі Наташа напісала пра Виды аппликаций. Знакомство. Наташа, нарэшце я гэта зрабіла! Ну не магу я без натхнення працаваць. 

У пошуках натхнення зрабіла наступныя вокладкі, якія не хацела нават і паказваць (ну зусім прымітыў), але гэтыя вокладкі так хутка знайшлі сваіх уладальнікаў і выклікалі столькі захаплення, што я была проста збянтэжана. Выкарыстоўвала звычайныя тэрматрансферы, якія набыла некалькі гадоў таму, але так і не зразумела навошта іх купіла, мабыць проста пагуляцца.  
 

15 comments:

  1. Ух, ты какое все классное и позитивное! Супер!

    ReplyDelete
  2. Все обложки очаровательнейшие!!!! Прелесть!

    ReplyDelete
  3. яркие получились) летние)

    ReplyDelete
  4. Светачка, яны крутыя!!! I з аплікацыяй, і з тэрматрансферамі! І зусім яны не прымітыўныя! Галоўнае ж гэта настрой!

    ReplyDelete
  5. Обложки хорошенькие! А с термотрансферами мне очень понравились, такие веселенькие!

    ReplyDelete
  6. Обложки хорошенькие! А с термотрансферами мне очень понравились, такие веселенькие!

    ReplyDelete
  7. С Китти - чисто девчачья обложечка, милая и по-детски весёлая! Но вот остальные две - это нечто!!!! Взрыв мега-позитива и веселья;)))))) Шикарные!!!!

    ReplyDelete
  8. ))))))Блииин,почему же ты не хотела их показывать????Свет,с термотрансферами мои фавориты,они такие...такие..такие мои))))))))))

    ReplyDelete
  9. Светочка прекрасные обложечки вышли! Ну сплошной позитив:) Китти получилась у тебя настолько здорово и четко, что я долго всматривалась не видя что же есть аппликация! И зря первые не показывала-они такие классные!

    ReplyDelete
  10. Выдатна! Мне асабліва спадабалася кампазіцыя, як мордачка Кіцці выкладзена ))) А іншыя проста вельмі-вельмі вясёлыя! І на гэтым ільняным фоне прста ідэальны!

    ReplyDelete
  11. Красотень!!!!! Молодчинка- очень хорошие работы и аккуратненькие и стильные!

    ReplyDelete
  12. Света, вот наговариваешь ты на себя) В первой по фото так даже и не догадаться, что это аппликация! А вторая и третья это ж супер-мега-позитив! Я бы и сама от такой не отказалась) особенно с пуговками)

    ReplyDelete
  13. Ой, колькі каментарыяў!!! Дзяўчаткі, дзякуй вялікі ўсім-усім, дзякуй, мае любые. Мне вельмі прыемна! Прабачце, што не адказала кожнай з вас.

    ReplyDelete
  14. Обложки очень красивые!!!!!!!!!!

    ReplyDelete
  15. С пуговичками вообще супер! Позитивные такие все!
    Пользуясь случаем приглашаю всех на мою кофетку, если хозяйка блога не против.))

    ReplyDelete